Qatar airways
Zatím neoficiálně, ale já v tom mám už jasno - Qatar míří do Prahy !
Aneb výběrové řízení na české PP - http://bit.ly/19TWQ77
Ze miri Qatar do Prahy jsem uz cetl pred cca mesicem nahodne v tabletu na Sri Lance, takze zadna novinka
Tak jen doufam, ze se zacnou tak nejak "pasovat" s cenama do Asie - stejne, jak tomu bylo, kdyz nastoupili do Warsavy v PL, kde se cenove pretlacovali s Emiraty a ceny spadly az pod 9k ![]()
Wow to by bylo super (9k do Asie
).. Jinak co se tyce toho vyberka - myslim ze to neni poprve, co tady Katari nabiraj letusky - kamoska co lita u travelu mi rikala ze Quatar a Emirates jsou jedine dve spolecnosti krome Travelu a CSA ktery delaj vyberka v Praze..
To by me taky zajimalo proc to vypada blede? povidej povidej ja se tesil na letenky do JV asie pod 10 tisic ![]()
Mimochodom, popri tom ako blede to vyzera, vsimli ste so ze Qatar ma 3 dni akciu, -30% na letenky napr z Budapesti ..?
http://www.qatarairways.com/hu/en/special-offers.page?
Někdo pod nějakým příspěvkem poslal odkaz na článek českého pilota co létá pro Qatar, a tam psal právě o tom, že z Prahy zase nic nebude... Bohužel nemohu najít ten příspěvek ani článek
já stále držím palce, protože piloti ví leda jak nosit nos nahoru ![]()
Ahoj, ten článek je zde http://www.aeroweb.cz/clanek.asp?ID=4050&kategorie=3
jen pro upřesnění...pán není pilot, ale viceprezident Qatar Airways pro letecký provoz
Taky jsem doufal v nějakou akci směr JV Asie, tak snad ještě něco bude. Bohužel se ale obávám, že Qatar to nebudou ![]()
Hojda, koupili jsme letenky na Bali z Vídně na říjen a chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s výberem místa, zdali to jde online a kdy, a nebo třeba zavolat do Student Agency.. Jede nás 6 (tři páry) tak to chceme mít nějak hlavně aspoň po dvojících u sebe.. Nebo jestli až na letišti nás rozdělí? ![]()
ahoj, tiez mame tieto promo letenky, ideme v septembri, co som pri bookingu chceckoval, tak bud si priplatis, uz teraz a vyberas si akekolvek, alebo potom pri chcek ine je automatic allocation, ak sa mylim opravte ma niekto prosim...
můžeš se přihlásit na qatarairways.com do manage bookings? To mi nejde a nevím jestli dělám něco špatně nebo je na to moc brzy
no mně to nejde.. zadám referenční číslo rezervace + příjmení a nic.. jen error, že nic takového neexistuje ![]()
už jsem na to asi přišel, podle zahraničních diskuzí s tím mají lidi pořád problémy. Má se volat na jejich podporu a oni to prý zprovozní, viewtrip totiž podle toho funguje a na jejich stránkách ne, přesně ten stejný problém mám i já..
zítra tam zavolám nebo pokud najdu mail tak napíšu, chci si ty sedačky pro jistotu zabookovat pokud tam teda ještě nějaké normální budou
EDIT: tak tam jsem, použil jsem referenční číslo co je ve viewtrip pro qatar airways. Takže už tam jsem ![]()
Ještě jedna blbá otázka, ale jeden člen výpravy má propadlej pas, můžu si tam v manage bookings to číslo pasu vymyslet? Bez toho nejdou rezervovat sedačky
samozřejmě doufám, že to pak půjde změnit (to číslo pasu)?
Taková situace se mi ještě nestala
Ak mam v Dohe 9 hodin cas na prestup, davaju Katarci nejake obcerstvenie, resp. hotel? Prilet mam 22:05 a odlet 07:30. Ako tam stravit ten cas?
meal voucher v Dohe som vyuzil iba raz, prestup 8h v r2012, to bole este stare letisko. tusim, ze uz meal voucher nedavaju.
Hotel podla mna na 99% nedostanes , to by si musel mat pravdepobne lepsiu bookovaciu tiedu,na FT o tom cele vlakno.....
v auguste som dostal hotel ,ale to bolo tym,ze let BUD-DOH bol zmeskany a na prestup som mal iba 45min, co je presne MCT,
uletel mi spoj do KUL, a dalsi spoj bol plno obsadeny,tak som musel cakat az na nasledujuci, teda 12hod v Doha.
Tranzit.hotel na letisku bol plny,teda som dostal voucher na taxi a **** hotel v meste,ale cakanie na vybavenie tranzit.viza a voucher na hotel atd zabralo asi 3-4hod. V Qataru sa z letiska bez viza nedostanes, na novom letisku su zdarma dostupne PC s internetom. Su tam lehatka , kde sa mozes vyspat,ale teraz si nespominam u ktoreho Gate sa nachadzaju....
m.
tak asi od 2018 aj cestujuci z Prahy
https://www.planes.cz/cs/article/201656/qatar-airways-rozsiruji-aktivity-v-praze-nove-budou-letat-s-cestujicimi
tonic napsal(a):tak asi od 2018 aj cestujuci z Prahy
https://www.planes.cz/cs/article/201656/qatar-airways-rozsiruji-aktivity-v-praze-nove-budou-letat-s-cestujicimi
Až bude v systému, uvěřím :D